top of page

Silverion Collagen - Techtextil 2024

Teksel Tekstil, eşsiz özelliklere sahip yeni Ar&Ge ürünü olan Silverion Collagen ipliğini Techtextil 2024'te dünyanın dört bir yanından gelen Tekstil profesyonellerine sundu.

Özellikle Teknik Tekstil ve İnovasyon üzerine uluslararası Tekstil organizasyonlarının başında gelen Techtextil 2024 fuarı bu sene 23-26 Nisan tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açtı. Yoğun ilginin yaşandığı ve Teknik Tekstiller üzerine ağırlıklı olarak ürünler sergileyen üreticilerin yanısıra inovatif yeni ürünlerin de özellikle takip edildiği fuarda Silverion Collagen iplik markası ile Teksel Tekstil'de yerini aldı.


Özellikle Antibakteriyel, Antistatik ve Antifungal ürün arayışındaki bir çok ziyaretçinin de yoğun ilgi gösterdiği Teksel Tekstil standında Saf Gümüş ve Umorfil karışımlı yeni tasarım Silverion Collagen içerikli fonksiyonel tekstil ürünleri de sergilendi. UV koruma özelliği, Yüksel Termal performansı ve Yaşlanma Karşıtı Anti-aging özelliği de bir çok üreticinin ilgisini üzerine topladı. Antibakteriyel özelliği sayesinde düşük yıkama periyodu da sunan Silverion Collagen, bu özelliği sayesinde düşük su tüketimi sağlıyor. Ayrıca %95 biyobozunabilir yapısı ile çevre dostu üretim hedefindeki tüm marka üreticilerinin de ilgi odağında oldu.


Ziyaretçilerin büyük çoğunluğunun Amerika ve Avrupalı üreticiler olduğu Teksel Tekstil stantında, Silverion Collagen' in tüm teknik özellikleri ve bu özel ttasarım iplik ile üretilen kumaş ve fonksiyonel giyim ürünleri sergilendi.


Hedefi her zaman zirveler olan Teksel Tekstil, Ar&Ge çalışmalarına hız kesmeden devam ederek önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek olan önemli fuarlarda yine stant kapılarını siz değerli ziyaretçilerine açmayı hedeflemektedir.


Comments


bottom of page