İSVEÇLİ ÜRETİCİ IMOGO İLE İŞ ORTAKLIĞI

Güncelleme tarihi: 24 Ara 2021

İSVEÇLİ ÜRETİCİ IMOGO İLE İŞ ORTAKLIĞI


TEKSEL TEKSTİL dünya çapında teknoloji ve inovasyon üreticilerini ülkemize kazandırmaya devam ediyor.Günümüz üretim koşullarında yüksek kaliteyi düşük enerji tüketimi ile müşterilerine sunmayı hedefleyen İsveç'li IMOGO firması, TEKSEL TEKSTİL iş birliği ile artık Türkiye'de...


Başta tekstil sektörü olmak üzere sürdürülebilir üretim proseslerine odaklanan bir inovasyon şirketidir. Şirket 2018 yılında tekstil malzemelerinin boyanması için inovatif yeni bir proses çerçevesinde üretime başlamışıtır. Bu inovatif prosesler ile birlikte tekstil boyama işlemlerinde su, kimyasal ve enerji sarfiyatında önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Yenilik Imogo ‘nun temel felsefesidir ve yapılan her çalışmanın anahtar kelimesidir. Hedefi, aynı zamanda sürdürebilir tekstil prosesleri üzerinde yenilikçi İsveç teknolojisi ile müşterileri için ek değer yaratmaktır. Tekstil sektörü için günümüzün en önemli sorunu olan iklim değişikliği konusunda çözümler yaratmak adına sürdürebilir çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir.