top of page
Silverion Collagen 2-01.png

Silverion Collagen

 

Saf Gümüş elyafının eşsiz özellikleri ve Umorfil Beauty Fiber ’ın doğallığı Silverion Collagen ipliğinde birleştirilmiştir.

 

Silverion Collagen ipliği %60 Umorfil Beauty Fiber, %35 Pamuk, %5 Saf Gümüş elyaflarının karışımıyla optimum faydayı sunmaktadır. 

İpliğimiz uluslarası alanda akredite test laboratuvarından alınan Anti-Bakteriyel ve Anti-Mantar test sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalara ek olarak, özel bir laboratuvardan alınan Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı) etkinlik testini de başarıyla geçmiştir. Akredite test laboratuvarlarında gerçekleşen test sonuçlarına göre Anti-Statik etkiye sahip olduğu gözlemlenmiştir.

 

Ayrıca, Silverion Collagen ipliğimiz ile üretilen kumaşlar akredite laboratuvarlarda gerçekleştirilen testlerin sonucunda Anti-UV (UPF 50+), Anti-Pilling ve Termal Performans sertifikalarını da almıştır.

 

Anti-Bakteriyel: %99,99 oranındaki Saf Gümüş, oligodinamik etkinliği sayesinde 650 farklı türde bakterinin ve mikrobun DNA’sını parçalayarak çoğalmalarını engellemektedir. İpliğimiz güçlü Antibakteriyel özelliği sayesinde kendi kendini de temizleyebilmektedir. Bu özelliği sayesinde kullanıldığı ürünün sık yıkanmasını gerektirmeyerek, doğaya ve ekolojik dengeye de katkı sağlar.

Anti-Statik: Anti-statik özelliği sayesinde kullanıcıda statik elektriğin birikmesini engeller.​

​Anti-Mantar: İpliğimiz ile üretilen nihai ürün cilde temas edilen yerlerde tahriş ve kaşıntının önlenmesine destek olarak, kullanıcıların gün boyu konforlu hissetmelerini sağlar.

​Anti-Aging: Atık balık pullarının yapısından gelen kolajen peptid amino asitleri ve Saf Gümüş’ün iyonlaşma özelliği sayesinde yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olarak cildin daha sağlıklı kalmasına destek olur.

​Isıl Direnç: İpliğimiz ile üretilen nihai ürün, her mevsimde ideal sıcaklıkta kalınmasını sağlayan termal ısı performansı sunar.

​Anti-UV : Güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı yüksek derecede (UPF 50+) koruma sağlar.

​​Anti-Pilling: İpliğimiz akredite laboratuvarlarda gerçekleştirilen pilling testini başarıyla geçmiştir.

İpliğimiz yuvarlak örgü, çorap, eldiven, seamless ve triko gibi pek çok farklı sektörde kullanılabilecek özelliklerde üretilmiştir.

Silverion Collagen ipliğimizi kullanan sektör üreticileri arasında iç çamaşırları, sporcu kıyafetleri, hamile ve bebek ürünleri, parmaklı çorap, eldiven ve korse gibi faydalı ürünler geliştiren firmalar bulunmaktadır.

Firma Sayfası için Silverion Collagen

Videolarımız

bottom of page