Tekstil Makineleri


1988 yılında ilk olarak Monarch yuvarlak örgü makineleri mümessilliği ile faaliyete başlayan Teksel Tekstil, Biancalani tuşe makinelerini, Red Carpet Kontinü Dekatür makinelerini, Pugi kumaş parti hazırlama makinelerini, Busi medikal ve soket çorap makinelerini, Tinarelli çorap paketleme ve formlama makinelerini, TMT CIMI iplik haşıllama ve ıslak fırça gibi tekstil makinelerini ve Matsuya triko ve yaka makinelerini bünyesine katmıştır.

Sarf Malzemeleri ve Aksesuarlar

Yuvarlak örgü, triko, çorap, seamless makinelerinde kullanılan Samsung ve Monarch/Fukuhara iğne ve platinlerin distribütörlüğünü yürütmektedir. Son teknoloji iplik besleme cihazları ve optik iplik sensörleri üreten BTSR. Saf Gümüş elyaf, gümüş iplik ve kumaş üretemi gerçekleştiren Statex. Terbiye makinelerinde kullanılan BOWOO Keçe ve Montessile KD Bezi, yeni teknoloji Xlance elastik ve Massebeuf teknik iplik üreticleri ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Teksel Tekstil

Teksel Tekstil, tekstil sektöründe ki yeni teknolojileri Türkiye pazarına sunmak ve teknik servisini sağlamak amacıyla 1988 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Sektörlerinde deneyimli uzman kadrosu ile tekstil makineleri, yedek parça ve aksamları konusunda uluslar arası birçok firmanın Türkiyede ki temsilcisi olarak tekstil sektörünün en önemli firmalarından biri durumuna gelmiştir. Ayrıca mümessili olduğu tüm marka ve ürünler için teknik servis hizmeti de sağlamaktadır.

Haberler

BTSR TEKNOLOJİ ZİRVESİ

BTSR TEKNOLOJİ ZİRVESİ

Devamını Oku...
AYLIK  PAYLAŞIM BÜLTENİ - KASIM

AYLIK PAYLAŞIM BÜLTENİ - KASIM

Devamını Oku...