Tekstil Makineleri


1988 yılında MONARCH Yuvarlak Örgü makineleri mümessilliği ile faaliyete başlanmasının ardından BIANCALANI Tuşe makineleri, RED CARPET Kontinü Dekatür makineleri, PUGI kumaş parti hazırlama makineleri, BUSI Medikal ve Soket çorap makineleri, TINARELLI çorap paketleme ve formlama makineleri, TMT-CIMI iplik haşıllama ve ıslak fırça makineleri, GUALCHIERI fantezi iplik makineleri ve MATSUYA Triko ve Yaka makineleri mümessillikleri firma bünyesine katılmıştır.

Sarf Malzemeleri ve Aksesuarlar

Firmamız yuvarlak örgü, triko, çorap ve seamless makinelerinde kullanılan iğne ve platinlerin üreticileri SAMSUNG ve MONARCH/FUKUHARA , iplik besleme cihazları ve optik iplik sensörleri üreten BTSR, Saf Gümüş elyaf, iplik ve kumaş üretimi gerçekleştiren SHIELDEX-STATEX, KD Bezi üreticisi HOCKS , elastik iplik üreten XLANCE ve MASSEBEUF teknik iplik üreticlerinin distribütörlüğünü yürütmekte olup, siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Teksel Tekstil

Tekstil sektöründeki yeni teknolojileri Türkiye pazarına sunmak ve teknik servisini sağlamak amacıyla 1987 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Sektörlerinde deneyimli uzman kadrosu ile tekstil makineleri, yedek parça ve aksamları konusunda uluslar arası birçok firmanın Türkiye deki temsilcisi olarak tekstil sektörünün en önemli firmalarından biri durumuna gelmiştir. Ayrıca mümessili olduğu tüm marka ve ürünler için teknik servis hizmeti de sağlamaktadır.

Haberler

İSVEÇLİ ÜRETİCİ IMOGO İLE İŞ ORTAKLIĞI

İSVEÇLİ ÜRETİCİ IMOGO İLE İŞ ORTAKLIĞI

Devamını Oku...
AYLIK PAYLAŞIM BÜLTENİ - KASIM

AYLIK PAYLAŞIM BÜLTENİ - KASIM

Devamını Oku...